iv>

Kim jesteśmy

Word&Mind jest agencją interaktywną typu full – service. Powstała w 2008 roku w Warszawie. Agencja świadczy kompleksowe usługi z zakresu Nowych Mediów
i e-marketingu.

W Word&Mind pracuje zgrany i doświadczony zespół oraz współpracuje rozbudowana siatka specjalistów. Wszyscy zwarci i gotowi na nowe wyzwania. Zawsze pracujemy według planu, który tworzymy pod kątem potrzeb i oczekiwań naszych kontrahentów.

Liczymy, dzielimy i ważymy wszystkie nasze działania, aby ich wyniki były efektywne
i korzystne dla klienta.

Do każdego zlecenia podchodzimy z równą atencją. Takie zachowanie dyktuje przede wszystkim ogromny szacunek, jaki mamy dla naszych Klientów.

Jak najłatwiej scharakteryzować Słowa i Myśli?

Nie da się tego tak po prostu zrobić. Tak jak Nowe Media co chwilę zaskakują i pokazują nieznane drogi, tak i Word&Mind ciągle się rozwija. Trudno jednoznacznie określić zakres działań agencji interaktywnej, ponieważ to pole ciągle podlega ewolucji i dynamicznie rozwija się wraz z rozwojem technologii cyfrowych i zmianami na rynku.

Dlaczego Word&Mind?

Bo ostatecznie wszystko opiera się na słowach, które rodzą się w naszych umysłach. A my przekuwamy to w wymierne efekty i namacalne korzyści.Przyczytaj więcej o nas:

» Zespół Word&Mind i praca

» Realizacje, czyli portfolio

» Skontaktuj się z nami